תיקון צנרת מים וניקוז

WhatsApp-Image-20160525

הבית סובל מבעיות צנרת? גיליתם דליפה או סתימה?

אל תהססו – גשו למשימה – הרימו טלפון לא.א. יהב והבעיה נפתרה! 052-253-4910

חברת א.א. יהב מספקת לכם שירותים רבים:
תיקון פיצוצי צנרת
– פתיחת סתימות
– חידוש והחלפה של צנרת
– איתור יעיל של בעיות צנרת
– תיקון צנרת ביוב

תיקון פנים צנרת ביוב וניקוז ללא הרס!

תיקון צנרת איכותי – עניין של איכות חיים
צנרת מרשתת את הבית, והיא נתפסת כמובנת מאליה על ידי האדם המודרני. עם זאת, כל בעיה שצצה בצינורות, משפיעה בצורה ישירה על איכות החיים בבית. סתימות פוגעות ביכולת הניקוז, וכך קשה יותר לשטוף כלים והמקלחת הקצרה ביותר יכולה להוביל להצפה של ממש. מעבר לזאת, הלכלוך שסותם  את הצינורות עלול להזמין מזיקים ולהפיץ ריחות לא נעימים. חברת א.א. יהב עוזרת לכם להימנע מכל הצרות הללו, ומספקת לכם מגוון שירותי תיקון צנרת, לרבות תיקון צנרת ביוב.
איתור איכותי של הבעיה – גם מחוץ לגבולות הבית. השירות האיכותי של חברת א.א. יהב מיועד לא רק ללקוחות פרטיים, אלא גם לוועדי בתים משותפים, במקרים בהם בעיות צנרת מתרחשות באזורים הציבוריים. חשוב לזכור כי הצינורות שבתוך הבית מתחברים לצנרת הביוב של הבניין כולו, כך שסתימה בצנרת משותפת הינה בדרך כלל צרה הנוגעת לכמה דירות ואפילו לבניין כולו. אנו דואגים לבצע תיקון צנרת ביוב בצורה יעילה ומקצועית, ומאפשרים ללקוחותינו לחזור לפעילות סדירה בתוך פרקי זמן קצרים ביותר.
חברת א.א. יהב מספקת שירותי תיקון צנרת מכל הסוגים: פתיחת סתימות, תיקון דליפות ועוד. השירות מיועד ללקוחות פרטיים, עסקיים ולוועדי בתים. אנו מאתרים כל בעיה, ופותרים אותה במהירות רבה.