תיקון נזילות

WhatsApp-Image-20160525 (1)

תיקון של נזילות הוא תחום שחשוב מאוד להבין אותו ולהכיר את כל המרכיבים שלו. נזילות הן למעשה בעיות שיכולות להיות מורכבות למדי, משום שהצורך הוא למצוא את המקום שבו הנזילה מתחילה. אם מדובר על בעיה של איטום ואם מדובר על תיקון של צינור מים או ביוב, יש לדעת ולהבין כיצד המערכת פועלת. אינסטלטור טוב הוא בעל מקצוע שמכיר את הנושא לעומק ויש לו את הניסיון הרב ביותר בתחום התיקונים. כל בעל מקצוע מספיק ותיק בתחום יוכל להעיד שבימים עברו הטכנולוגיה היתה מאוד פשוטה ומאוד נחותה מבחינת הכלים שהיו לאינסטלטורים. כיום הטכנולוגיה נמצאת במקום שבו האינסטלטור יכול להביא את כל הידע המקצועי שלו ואת כל הניסיון הרב בתחום מערכות המים והביוב ולמעשה מאפשרת לעשות את הכל בצורה קלה יותר ומהירה באופן משמעותי.

החומרים שמרכיבים כיום את צנרת המים והביוב שונים ממה שהיה נהוג בעבר. כיום מדובר על חומרים מאוד חזקים מצד אחד ומצד שני ניתן להחליף אותם בנגישות גבוהה יותר ועם מינימום נזקים. כמובן שאם יש בעיה עם צינורות הביוב, חשוב לזהות את המקור, אך יש את האפשרות להכניס למצלמה לצנרת ולהתחיל ולהסתובב שם עד שמזהים היכן החלק הסדוק והאם מדובר בצינור או מפרק. באמצעות המכשירים ניתן לזהות את המקום שבו נדרש התיקון וכל נזק היקפי מיותר לא מתבצע. בעבר הנזקים של התיקון היו נרחבים וזאת לאור הצורך באיתור הנזילה וכמובן שהתיקון שלה היה מאוד מקיף. היום הבחירה בבעל המקצוע יכולה להשפיע על התיקון עצמו וכמובן על המחיר ויותר מכך, על פרק הזמן שבו האבחון והתיקון מתבצעים.

אם רוצים ללכת על הטוב ביותר, חשוב לבחור במי שיכול לאתר את הנזילה ולתקן באופן מקצועי ומאוד יעיל. צנרת מים צריכה להחזיק מעמד שנים רבות והתיקון בעצם צריך לשמר את איכות החומר לפרק זמן מאוד ארוך. תיקון נזילות אמור להתבצע על ידי מי שמבינים בנושא ויכולים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. כך ניתן גם יהיה אפשר להימנע מנזילות עתידיות, במידת האפשר.

דרגו ועזרו לנו להשתפר