שסתום אל חזור לביוב

WhatsApp-Image-20160518-13

בכל הנוגע לתפעול נכון ובסיסי של שגרת החיים שלנו, אנחנו יודעים לומר שהביוב זהו חלק שלנו לא צריכה להיות נגיעה אליו. אין הרי סיבה ולכן הביוב גם מוסתר מתחת לאדמה ומתחת לבלטות בבית. אנחנו נכנסים לשירותים, לדוגמא, מתרוקנים ומורידים את המים. מכאן ואילך הגרביטציה עושה את מה שהיא יודעת לעשות ומעבירת את התכולה כלאחר כבוד אל מערכת הביוב החיצונית. החל מרגע זה כבר אין לנו שום קשר ושום נגיעה למה שקרה בשירותים. אבל מה קורה אם הכל כן חוזר אלינו? מה קורה אם מדובר בבית קרקע שבו אזור ההדחה של המים בשירותים או כל מקור מים אחר בבית, נמוך מגובה הרחוב ומגובה הזרימה של הביוב?

כאן כבר צריך את עזרתו של בעל מקצוע, של אינסטלטור. אנחנו לא באמת מבינים בשיפועים של מערכת הביוב והמים ולא יודעים לומר כיצד ניתן לפתור את המצב המסובך הזה. האינסטלטור בהחלט יכול להציע פתרונות ואחד המומלצים ביותר הוא שסתום אל חזור. השסתום בעצם מאפשר לזרימה של הנוזלים רק לכיוון אחד ואין שום סיכוי שהביוב יעלה בחזרה למעלה ויפגוש אותנו בפעם השנייה. כמובן שלא בכל מסתיימת הבעיה, אם צריך גם להעביר את הכל הלאה בדחיסה. כן צריך לבדוק את האפשרות של משאבה שתותקן באזור ותוכל להעביר את הכל הלאה אל מערכת הביוב המרכזית, אולם רק בהמלצתו של בעל המקצוע וכמובן שהוא יתקין.

החיפוש אחר בעל מקצוע מתאים שניתן לסמוך עליו חייב להתבסס על המלצות שנקבל ממקורות שונים. ניתן לקבל המלצות על האינסטלטור באתרי חוות הדעת השונים שיש באינטרנט וכמובן בפורומים וברשתות החברתיות. הדרך הטובה ביותר היא גם לקבל המלצות בעל פה מאנשים שאנחנו מכירים או סומכים עליהם. השורה התחתונה היא ששסתום אל חזור הוא מרכיב שצריך לדעת כיצד מחברים אותו לצינור הביוב והטיפול חייב להתבסס על הידע המקצועי הנרחב ביותר, על האמינות ועל המכשירים הטובים ביותר שבהם משתמש האינסטלטור.

שסתום אל חזור לביוב הוא פיתרון שמעניק לנו שקט ממערכת ביוב מתפקדת ושמורה.

דרגו ועזרו לנו להשתפר