נזילות מים

WhatsApp-Image-20160525 (4)

נזילות מים הן מונח שהדבר האחרון שנרצה כבעיה בבית והשאיפה היא תמיד שהכל יהיה בסדר. אך מאחר וטיבו של חומר להיחלש והמים תמיד ישאפו להמשיך קדימה, נזילות הן בעיה שבפוטנציאל יכולה לפרוץ. נזילות מים ניתן לחלק לשני סוגים מאוד בולטים. הסוג הראשון הוא נזילה כתוצאה מבעיות של איטום. האיטום לרוב נעשה על הגג ומי הגשמים אינם אמורים לחדור אותו וכמובן שהזרימה של המים צריכה להמשיך דרך פתחי הניקוז והלאה. הצטברות גדולה מדי של מים בעקבות גשמים ואיטום לא טוב בעקבות עבודה רשלנית של איש המקצוע או היחלשות החומר האוטם, היא אחד הגורמים הבולטים לנזילה מן הסוג הזה.

הסוג השני הוא נזילות של מים כתוצאה מבעיה שיכולה להיווצר בצינורות המים או הביוב. בצנרת המים והביוב זורמים גם מים נקיים אלינו וגם מי שופכין מלוכלכים החוצה. לאור הנסיבות הללו, יש לנו תמיד זרימה של מים מכל סוג שהוא כמעט בכל רגע נתון ולנו חשוב לדעת תמיד שהבית שלנו יישאר יבש. הרי המים צריכים להישאר בתוך הצינורות ואם רוצים ללכת על הצד הבטוח, תמיד טוב לבצע בדיקות מנע. בדיקת מנע היא בעצם בדיקה שרואה באמצעים טכנולוגיים חדשניים את כלל האזורים המועדים לפורענות בבית ובכל מקום שבו נבקש, מבחינת נזילה. הרי חשוב תמיד להיות בטוחים ולדאוג לשלמות הבית.

נזילות מים הן מצב שאליו לא תמיד נוכל להתכונן ולמרות הרצון שלנו לשנים ארוכות של יובש, אנחנו פתאום מגלים כתם של רטיבות על אחד הקירות או על התקרה, מה שמעיד על מים שנמצאים היכן שלא צריך. במידה ומזהים את התוצאה המדוברת, חשוב כמה שיותר מהר להזמין את האינסטלטור. הכרחי ונדרש לוודא שאיש המקצוע יכול להגיע עם טכנולוגיה חדשנית וייחודית לתחום, כזו המאפשרת לו לבדוק מהיכן מתחילה הנזילה. אם בימים עבורו היה נהוג להרים חלק מן המרצפות או לחילופין לשבור חלקים מהקיר כדי לזהות את מקור הנזילה, כיום המצב שונה. המציאות המקצועית מאפשר לאינסטלטור לזהות את הנזילה ללא צורך בגרימת נזקים היקפיים מיותרים  ולא הכרחיים.

דרגו ועזרו לנו להשתפר