מכשיר לגילוי נזילות

slider2

נזילה של מים היא אחת הצרות הצרורות ביותר בכל בית וכל מבנה שהוא. שגרת החיים שלנו בבית היא יבשה לחלוטין, למעט באזורים שבהם אנו בוחרים להירטב, כמו המקלחת. כאשר אנחנו מתחילים לחשוד שיש בעיה של נזילה באחד הצינורות בבית, החשד יכול להיות ממשי אם כבר רואים כתמים של רטיבות על הקירות או התקרה והמשמעות היא אחת – צריך להזמין בעל מקצוע!

חשוב לומר שהזמנת אינסטלטור היום כדי לגלות את הנזילה היא חוויה אחרת לחלוטין. אם כבר מאחלים לכל אחת ואחד לחוות כמה שפחות בחיים את הבעיה של הנזילות, אז לא תמיד מודעים להתקדמות שחלה בעולם האינסטלציה. היום כבר ללא ספק מדובר במקצוע שבו הטכנולוגיה הצליחה לחולל מהפיכה, לא פחות. גילוי נזילות כיום לא צריך להתבצע בכלים הישנים והארכאיים של פעם, למרות שאחד מבסיסי העבודה החשובים ביותר של בעל המקצוע הוא הניסיון. אי אפשר תמיד להסתמך רק על המכשירים, אלא צריך לדעת כיצד להשתמש בהם, כיצד לנתח את הנתונים ולהבין את המשמעות הפיזיולוגית של התיקון.

כיום ניתן לגלות נזילות באמצעות מכשיר הפועל על קרניים אינפרא אדומות. הטכנולוגיה הטרמית הגיעה גם לעולם האינסטלציה וחשוב לציין שניצול נכון של מכשורים טכנולוגיים עדכניים בעצם הופך את שגרת החיים ואת הצרכים השונים להרבה יותר נוחים. המכשיר בעצם מאפשר לבעל המקצוע לסרוק את כל המבנה באמצעות "זריקה" של קרניים אינפרא אדומות ולראות את הבדלי הטמפרטורות הקיימים באורים השונים. כך יכולה להיראות תמונה של כתמים קרים יותר הצבועים בכחול על גווניו השונים או לחילופין מים חמים שדולפים ממקום אחר. מאוד חשוב שבעל מקצוע מנוסה יבחן את העניין ויגלה את הנזילות, משום שהיכולת לזהות ולאתר זה דבר אחד. מה שחשוב בנוסף זה לנתח את התמונה ולזהות את הממצאים על מנת שניתן יהיה לטפל בבעיה על הצד הטוב ביותר. כמובן שמי שצריך מכשיר הבוחן לעומק אף יותר, יכול לבדוק את טכנולוגיית גלי הרדיו. כיום כבר לכל מצב ולכל בעיה של נזילה ניתן למצוא פיתרון יעיל ונוח לכולם.

דרגו ועזרו לנו להשתפר