איתור נזילות מים ראשון לציון

1a737da3-f6b7-4aa2-8897-3d30e02de209

איתור נזילות בראשון לציון
איתור נזילות בתוך מבנים הינו דבר קריטי וחשוב במיוחד, לא רק לבעלי הדירה אלא גם לחברות השמאות והביטוח.
בעבר נתקלתי במקרים בהם לקוחות הזמינו אותי לאחר שהחליפו צנרת, פירקו את הרצפה, סבלו מלכלוך ואי נוחות וכל זה לא פתר להם את הבעיה, הנזילה חזרה על עצמה, עקב אבחון לא נכון של איש המקצוע שהגיע לפני.
איתור נזילות מים במבנים קיימים מבוצע על ידי בדיקת צנרת המים ומערכת הניקוז בתוך המבנה, באמצעות שימוש בסיב אופטי. בדיקה זו מאפשרת לנו גילוי מדויק ונקודתי של מקור הנזילה. השימוש בטכנולוגיה זו יכול להתאים למגוון רחב של חומרים וסוגי צנרות, כמו למשל צנרת פלסטיק, נחושת, ברזל פי וי סי ועוד.
עולם האינסטלציה דורש מאיש המקצוע להתעדכן כל הזמן, עובדה זו מביאה לתוצאות הבאות: איתור נזילות המים מבוצע ללא הרס או פגיעה במבנה וזאת על ידי צוות אינסטלטורים מיומן וותיק הדואגים להתעדכן וללמוד כל הזמן.
מצבים שכיחים בהם יוצא לנו לאתר נזילות מים בתוך מבנה:
1. איתור נזילות מים, בעיות תשתית ואיטום במטבחים ובחדרים רטובים. כולל בדיקה מערכתית מקיפה ביותר. א.א יהב  יודעים לאבחן האם מדובר בבעיות איטום, ניקוז או צנרת המים.
2. איתור נזילות מים ובעיות איטום בגג – לעיתים קרובות א.א יהב מוצאים בעיות איטום בגגות שטוחים של מבני מגורים,         לרוב בעיית האיטום נמצאת באותו המקום – אזור הרולקה של היריעה הביטומנית (חיבור מעוגל בין רצפה לקיר).
3. איתור נזילות מים בקירות חיצוניים כולל איטום מחדש. במקרה זה נבצע בדיקת קירות מקיפה למבנה מצידו החיצוני והפנימי על מנת לאבחן את הבעיה נקודתית ובמדויק.

א.א יהב פתרונות אינסטלציה בטכנולוגיות חדשות – מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום לצורך אבחון מדויק של הנזילה בבדיקה מהירה. האבחון מתבצע בכלים טכנולוגיים ללא לכלוך וללא אבק – מקסימום נוחות ויעילות. השירות חוסך ללקוח המון כסף וכאבי ראש. מה גם שאיכות החיים איננה נפגעת בניגוד לאלטנטיבות האחרות של פירוק המבנה.

דרגו ועזרו לנו להשתפר