איתור נזילות מים בראשון לציון

איתור נזילות מים מתבצע לרוב על ידי מצלמה תרמית, השימוש במצלמה תרמית מונע הרס מיותר של הרצפות, הקירות והתקרות. ללא שימוש במכשור מתקדם זה יש לבצע הרס (שבירת רצפות וקירות) לזהות את הבעיה ולתקן אותה.
השימוש במצלמה תרמית מונע את כל הנזק הזה!
אנו מגיעים לבית הלקוח, מפעילים את הציוד האופטי או התרמי (בהתאם למצב) מזהים במדויק את מיקום הבעיה ופותרים אותה באופן נקודתי ומהיר.

מהם הסימנים לנזילת מים?
1. חשבון המים גבוה.
2. מונה המים ממשיך להסתובב גם כשאין שימוש במים.
3. עובש ורטיבות בקיר, ריח של טחב.

המצלמה התרמית נמצאת בשימוש בינלאומי על ידי אנשי מקצוע מנוסים ורציניים בתחום. המצלמה התרמית עוזרת לנו בזיהוי של הפרשי טמפרטורה בין נקודה מסוימת ברצפה, בקיר או בתקרה. הפרשי הטמפרטורות האלו מצביעים באופן מדויק על איתור הנזילה, כך שלרוב עוד באותו היום א.א יהב אינסטלציה מזהים ומתקנים את הנזילה.
חשוב מאוד לטפל בבעיית נזילה כמה שיותר מהר על מנת למנוע נזקים היקפיים למבנה וסביבתו.

2 מצבים בהם לא ניתן לאבחן נזילה במצלמה תרמית:
1. שטחים פתוחים (המידע שמתקבל לא רלוונטי)
2. צנרות הממוקמות עמוק באדמה.
במצבים אלו נבחנת המקצועיות של אנשי המקצוע.
א.א יהב אינסטלציה – פתרונות אינסטלציה בטכנולוגיות חדשניות, משתמשים בציוד נוסף שקיים בחברה – רובוטים, גלאי קול, סיב אופטי ושימוש בגז. כל המטרה שלנו בשימוש בכלים אלו הינו לגרום לאיתור נזילות מים באופן הנכון ביותר והמהיר ביותר. תזכרו, פתרון טוב זה פתרון לטווח ארוך שחוסך לכם כסף!

למה א.א. יהב אינסטלציה?
1. חוסך כסף
2. חוסך זמן
3. משפר איכות חיים ומהר!
4. מונע תיקונים יקרים לזמן ממושך

לא לוקחים סיכונים! מזמינים רק אנשי מקצוע עם ניסיון, אמינות וותק! א.א יהב אינסטלציה זה שם שאומר ללקוח "כל הפתרונות במקום אחד" נסו אותנו עוד היום ולא תתאכזבו.

איתור נזילות מים בראשון לציון
דירגו את המידע: 5 מספר גולשים:14