אודות

אינסטלטורא.א. יהב הינה חברת אינסטלציה מקצועית, הכוללת מומחים לכל תחומי האינסטלציה מהשורה הראשונה בתחום. עם וותק של 40 שנים וניסיון רב בביצוע שלל עבודות אינסטלציה, תוכל להיות בטוח שיש לנו את מה שאתה צריך. ומה אתה צריך? פתרונות אינסטלציה איכותיים, אמינים, של אנשים שאוהבים את עבודתם ומאמינים במקצועיות והגינות? אם כן, הגעת למקום הנכון.

כמי שנמצאים בשוק החל מ 1976,WhatsApp-Image-20160518-2 א.א. יהב צברה מספר רב של לקוחות מרוצים. בזכות העבודה הקשה והמקצועית של א.א. יהב נבנה מוניטין החברה כחברה מובילה בתחומה. חברת א.א. יהב שמה לעצמה מטרה להיות ממובילי תחום האינסטלציה בארץ, ע"י הכשרת עובדיה בשלל הטכניקות המתקדמות הקיימות בשוק האינסטלציה היום. בנוסף, החברה משקיעה משאבים גדולים ואנרגיות נכבדות בלימוד, הכשרה ורכישת הציוד המתקדם ביותר לביצוע עבודות אינסטלציה על הצד הטוב ביותר.
שירותי החברה: פתיחת סתימות ביוב, איתור נזילות, תיקון והחלפת כל סוגי הצנרת, השבת המבנה לקדמותו, צילום צנרת ביוב, צילום תרמי, מיפוי צנרת תת קרקעית ו – PVC תיקון פנים צנרת ללא חפירה והריסת המבנה, עבודות מול שמאים וחברות ביטוח החל מ-1983.

 

אין דברים שלא יודעים

בזכות ההשקעה הגדולה של החברה בקדמה ובטכנולוגיה- אין בעיית צנרת שאנחנו לא יכולים לפתור. סתימות, נזילות, תיקון פנים צנרת או החלפתה- רק תבחר את השירות שאתה צריך והחברה שלנו תדאג לבצע אותו במהירות, עדינות ומיומנות. החברה שלנו מתמחה בזיהוי מהיר ויעיל של הבעיה, בקביעת התוכנית הנכונה והתיקון המקצועי ביותר שניתן.

 

כאן בשבילך

בנוסף למקצועיות והקדמה שלנו, א.א. יהב מתגאה בהיותה חברה הנותנת לך יחס אישי- יחס מהיר ואדיב, אנושי והוגן. אצלנו לא תרגיש כאילו מפלפלים לך במילים גבוהות רק כדי להוציא ממך עוד כסף- אנחנו לא מתחמקים, מקשיבים ללקוחות שלנו ומראים יחס של כבוד. השירות שלנו חורט על דגלו לתת לך את הטוב ביותר בדרך האמינה והראויה ביותר- כי לקוח מרוצה הוא המוטו שלנו.


WhatsApp-Image-20160518-3