תיקון צנרת מים ללא הרס

שירותי אינסטלציה - א.א יהב מומחים באינסטלציה לשירות חייגו: 052-2534910

שיקום וחידוש צנרת ביוב ומרזבים ללא הרס בעת מעבר או שיפוץ דירה מומלץ לשקול החלפת צנרת, אך תיקון צנרת ביוב הינו תיקון שלא סובל דיחוי אחרת תאלצו להתמודד עם בעיות קשה יותר כגון הצפה.

 
תיקון צנרת ביוב לעיתים נובע מכמה סיבות:
1. פיצוץ הצנרת
2. נזילה מהצנרת
3. טפטוף מהצנרת
4. הצפת מים
5. סתימה בצנרת

לא משנה מה הסיבה באשר היא חשוב לפתור את הבעיה בהקדם כדי להימנע מסיבוכים נוספים. רצוי מאוד לסגור את ברז המים הראשי לדירה וליצור עימנו קשר בהקדם על מנת שנוכל להגיע ולטפל בבעיה.
א.א. יהב הינה חברת אינסטלציה מקצועית, הכוללת מומחים לכל תחומי האינסטלציה מהשורה הראשונה בתחום.  עם וותק של 34 שנים וניסיון רב בביצוע שלל עבודות אינסטלציה, תוכל להיות בטוח שיש לנו את מה שאתה צריך.  אנו מספקים פתרונות מידיים לתיקון צנרת מים באמצעות מצלמה תרמית אנו מאתרים את הנזילה ללא הרס ומיד מטפלים בבעיה ללא צורך בשבירת קירות.
תשתיות מים הם דבר שדורש תחזוקה מדי כמה שנים כגון: תיקון ברזים, פתיחת סתימות, תיקון אסלות, החלפת אסלות, ניקוי צנרת, איתור נזילה מהצנרת דרך הקיר, תיקון ברז מטפטף, ביוב סתום, החלפת צנרת חדשה בעקבות חלודה שהצטברה במשך השנים.
א.א. יהב הינה חברת אינסטלציה מקצועית המספקת פתרונות אינסטלציה איכותים. אם אתה סובל מנזילה בצנרת ואתה רוצה לתקן אותה! צור איתנו קשר עוד היום ותקבל מענה ושירות מקצועי לקביעת פגישה חייג: 052-253-4910.

 

כל מה שצריך לדעת על תיקון צנרת ללא הרס

כל סוג של תיקון צנרת דורש בראש ובראשונה את זיהוי מקור הבעיה. ישנם תיקונים המתבצעים בלב הצנרת, לעומת אחרים אשר דורשים פירוק של החלק הקרוב לחזית בלבד. זיהוי מקור הבעיה מאפשר טיפול ספציפי בתקלה ומונע החלפה של הצנרת כולה. יחד עם זאת, הדרך היחידה אשר הייתה קיימת בעבר לזהות את מקור הבעיה בצנרת היא להרוס את הקיר. בעזרת ניחוש ותחושת בטן בלבד היו אנשי המקצוע מגיעים אל בית הלקוח, מסתכלים על התוצאות של הנזילה ומשערים את מקום הפיצוץ. הקיר ההרוס יכול להיות בסלון, במטבח או בחדרי השינה, וכל זה מבלי לדעת במדויק היכן הבעיה בצנרת.
כפי שניתן להבין, תיקון צנרת רגיל יוצר הרס ובלגן בתוך הבית ואפילו לא מבטיח תוצאות. למזלם של הלקוחות, כיום כבר לא צריך לסבול מתיקון מן הסוג הזה. אמצעים מתקדמים ומכשור טכנולוגי ייחודי מאפשרים זיהוי של תקלות בצנרת ללא הרס של קירות, רצפה, תשתית או מבנים.

מה היתרונות של תיקון צנרת באמצעים מתקדמים?
תיקון צנרת ללא הרס מתבצע בעזרת צילום צנרת הביוב, צילום תרמי או מיפוי צנרת תת קרקעית ו-PVC. המכשור המתקדם כולל מצלמת אינפרא אדום ומצלמה תרמית, המזהה את זרימת המים בתוך הקירות ומאפשרת איתור מדויק של הבעיה. טכנולוגיה מן הסוג הזה מציעה פיתרון מהיר ויעיל לכל תקלה בצנרת. אפשר לנצל את הטכנולוגיה של תיקון צנרת ללא הרס כבר בשלב הצילום הראשוני, דרך התיקון עצמו ועד השבת המבנה לקדמותו.
היתרונות של תיקון צנרת ללא הרס באמצעות מצלמת אינפרא אדום ואמצעים טכנולוגיים אחרים לא כוללים רק אסתטיקה. כפי שניתן לראות מתוך הרשימה הבאה, תיקון צנרת ללא הרס מאפשר שלל יתרונות מגוונים:

– היעדר פגיעה באיכות החיים
– אבחון מוקדם של נזילות קטנות
– תיקון חלקי צנרת פגומים בצורה מודולארית
– קבלת מידע על בעיות צנרת בעומקים ובפיתולים גדולים
– התאמה אופטימאלית לצרכים של לקוחות פרטיים, דירות קטנות ומשפחות
– מניעת הוצאות נוספות על שיפוץ, תיקון קירות, צביעה, טיח וכדומה
– העלאת ערך הנכס תוך זמן קצר ואפשרות להחלפת הצנרת כולה ללא פגיעה במבנה

תיקון של צנרת באמצעים מתקדמים מהווה קפיצת דרך משמעותית בתחום האינסטלציה. ניתן להשתמש בציוד לצורך פתיחת סתימות, איתור נזילות, צילום של הצנרת או פעולות אינסטלציה ירוקה. מצד שני, על מנת לנצל את היכולות של הציוד יש צורך בהסמכה וניסיון. הציוד לבדו אינו מספיק על מנת לזהות תקלות ולבצע תיקונים. אדם המפעיל אמצעים מתקדמים נדרש לגלות עירנות ולהציג בפני הלקוח הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת.
לסיכום, אל תהרסו את הקירות בבית בשביל לתקן פיצוץ בצנרת. הכירו את האמצעים המתקדמים והזמינו איש מקצוע שיודע כיצד להפעיל אותם. לפרטים נוספים – צרו קשר עם חברת א.א. יהב ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

 

תיקון צנרת מים ללא הרס
דירגו את המידע: 4.29 מספר גולשים:7