שרברב

שירותי אינסטלציה - א.א יהב מומחים באינסטלציה לשירות חייגו: צילום ביוב 052-2534910

שרברבות הוא אחד המקצועות הנדרשים ביותר לטיפול שוטף בבתים, משרדים, מפעלי תעשייה ועוד. הרי בכל מקום יש צנרות מים וביוב שעובדות כל הזמן, מה שבאופן פוטנציאלי מהווה מקור לבעיות רבות. מי לא מכיר בעיות אינסטלאציה. לכל אחד ואחת מדי פעם יש סתימה בכיור, בביוב של המקלחת, בשירותים והבית פתאום מוצף או לחילופין מתפוצץ לו צינור והבית שוב פעם מוצף. לא מדובר במשהו נקודתי, אלא באמת מרבית הבעיות הן כתוצאה מבלאי. חשוב להזכיר שגם שימוש לא נכון (השלכת חומרים שיכולים לסתום את הצינורות) יכול לגרום לבעיות.

 

אם כבר צריך להזמין שרברב, חייבים לדעת שבעל המקצוע הוא באמת מי שיעזור ויטפל בבעיה. לבחירת השרברב המתאים ביותר יש כמה קריטריונים – ראשית, הכי טוב לקבל המלצות על השרברב. כל בעל מקצוע שמכבד את עצמו חייב לבנות לעצמו מוניטין ושם וזאת עושים רק בעבודה קשה עם אמינות גבוהה. המלצות שמוצאים בפורומים באינטרנט או אפילו משפחה, חברים ושכנים, הם מה שיכולים לעזור. שנית, יש תמיד לבדוק את נושא המחירים. אין מחירון מוגדר לעבודת שרברבות, אולם יש טווח מחירים שניתן להגדיר אותו כתוצאה מסקר שוק והשוואת מחירים. אין סיבה ללכת שבי רק אחרי המחיר הזול ביותר (אלא אם כן זהו שרברב שניתן לסמוך עליו).

לפני שמתחילים לעבוד עם השרברב כדאי לבדוק האם הוא פנוי לעבודה בלוח הזמנים הקצר ביותר שניתן. חשוב מאוד לוודא שהעבודה לא תיגרר מעבר למה שצריך. מצד שני, ברגע ששרברב מתחיל לעבוד קיימת האפשרות שיתגלו בעיות נוספות שכדאי כבר לתקן על הדרך. עבודות אינסטלציה יכולות לעשות קצת בלגאן בבית ולפני שאיש המקצוע מתחיל בעבודתו, כדאי לספור עד 10 ולהמתין עד שהבעיה תתוקן.

 

כשצריך להזמין שרברב, לרוב מדובר במצב שלא ניתן להמשיך לחיות איתו משום שככל וזה יימשך, כן תגבר הבעיה ויגדלו הנזקים. כל מה שיכול לעשות דייר בביתו לשימור הצנרת, זה יכול לעזור. בין אם מדובר על שימוש סביר במערכת הניקוז (בעיקר שירותים), מניעת סתימות בכיורים ובמקלחת וכמובן הימנעות משפיכת חומרי ניקיון כימיים.

שרברב
דירגו את המידע: 5 מספר גולשים:7