שטיפת קו ביוב

שירותי אינסטלציה - א.א יהב מומחים באינסטלציה לשירות חייגו: 052-2534910

קווי ביוב הינם מערכת של צינורות המובילים את כל תכולת הביוב מבתים, משרדים, מוסדות ציבור ומפעלי תעשייה אל המקומות שאוספים זאת ומכיוון שמדבר בצינורות שבתוכם זורמת פסולת שמנונית כמו סבונים, צואה, שומני תעשייה וכמובן גם פסולת מוצקה יותר כמו ניירות, מטליות ואחרים, תמיד תהיה סיבה פוטנציאלית לסתימה של קו ביוב זה או אחר וברגע שנוצרת סתימה צריך לפתוח אותה.

כאשר צריכים להזמין איש מקצוע יש להכיר את גודל הבעיה, שכן לא בכל סתימה יכול אינסטלטור לטפל. אם מדובר על קו ביוב רציני ורחב, יש להיעזר במשאית המכונה ביובית. היא בעלת כוח יניקה גדול וצינור עם לחץ מים גבוה ובעזרת הכלים הללו היא יכולה לפתוח סתימות בסדר גודל של צינורות ביוב תעשייתיים העוברים מתחת לכבישים שלנו וברחובות. אם מדובר על אופי סתימה כמו שורשי עצים שנכנסו אל תוך הצינורות וסתמו את זרימת הביוב, ההמלצה היא דווקא להזמין אינסטלטור פרטי שיש לו את הכלים והניסיון לפתוח סתימה מסוג זה, מה גם שהוא מגיע עם כלים פשוטים יותר אך יעילים לא פחות. אחד הכלים זוהי מקדחה מיוחדת הנקראת גם RSS והיא יכולה באמצעות סיבובים לשבור את כל השורשים באזור הסתימה ובאמצעות צינור עם לחץ מים חזק יכול האינסטלטור הפרטי גם להעיף את כל שברי העצים ולפתוח את הצינור להמשך זרימה חלקה.

השאיפה היא תמיד לשמור על קווי ביוב נקיים ככל הניתן לאורך זמן רב ככל האפשר וההמלצה היא אחת לתקופה להזמין איש מקצוע שיוודא כי הצינורות נקיים מכל סתימה, משום שכלל הנזקים שיכולה סתימה אחת בקו ביוב מרכזי לגרום הם משמעותיים מאוד, הטיפול בהם עולה כסף רב וכמובן נוצר מפגע תברואתי לא פשוט. לכן, אם יש אפשרות לבצע פעולת מנע, מה טוב. אם כבר יש סתימה ונראה שצריך להזמין אינסטלטור, חשוב לבדוק שיש לאיש המקצוע את היכולת להתמודד עם הבעיה בפרק זמן קצר. יש אינסטלטורים שאינם מיומנים בתחום או שאין ברשותם את הכלים המתאימים לעבודה עם קו ביוב שאינו ביתי.

שטיפת קו ביוב
דירגו את המידע: 5 מספר גולשים:6