שטיפת קווי ביוב

שירותי אינסטלציה - א.א יהב מומחים באינסטלציה לשירות חייגו: 052-2534910

לאורך השנים מצטברים בקווי הביוב שלנו חומרים כבדים מן המים, שלא זרמו ואף שקעו במקום שבו נעצרו והמשיכו להצטבר עוד ועוד חומרים שעם הזמן החלו לסתום את הצינור. הסתימות הללו יכולות ליצור כל מיני סוגים של בעיות, בין האטה בזרימת הביוב, מה שיכול להשפיע על ירידת המים בשירותים, בכיורים ובסופו של דבר גם בסתימה מוחלטת של קווי הביוב ומניעת אפשרות של שימוש ביתי, תעשייתי ופרטי במערכת הביוב בגדולה. ברגע שדבר כזה קורה, מה שצריך לעשות זה להזמין אינסטלטור מקצועי שיכול להתמודד עם בעיה מסוג זה ולטפל בה במהירות הרבה ביותר.

יש כל מיני שיטות ודרכים שבאמצעותן ניתן לשטוף קווי ביוב. אחת הדרכים המקובלות היא באמצעות ביובית, משאית שמבצעת שתי פעולות אינטנסיביות. האחת היא שאיבה ויניקה של חומרים שניתן להוציא באופן הזה והשנייה היא באמצעות לחץ מים מאוד גבוה שמזרים את החומרים שסתמו להמשך הצינור ובעצם מפנים את החסימה. כמובן שביובית היא פיתרון טוב, אך לא תמיד היא זו שתעשה את העבודה הטובה ביותר במחיר סביר.

כאמור, סתימת קווי ביוב היא עניין פשוט, משום שאם כבר צינור ביוב, כזה שאמור להכיל כמות גדולה של פסולת זורמת לאורך שנים, נסתם ולא מאפשר זרימה נוספת, כנראה ויש בעיה רצינית. הפעולות שיש לבצע כדי לשחרר את הסתימה חייבות להיות מקצועיות ומתאימות למצב. במידה ומשתמשים בכלים או בחומרים שאינם מתאימים ובמידה שבעל מקצוע שאינו מנוסה בתחום ינסה לפתוח ולשטוף את קווי הביוב באופן לא נכון, יכול להיווצר נזק בלתי הפיך לביוב. לכן מומלץ מאוד להזמין בעל מקצוע מיומן ומנוסה.

שטיפת קווי ביוב יכולה קודם כל להיות כטיפול מונע. אם רוצים להימנע מסתימה משמעותית, כל מה שצריך זה להזמין אינסטלטור טוב שיוכל להגיע עם הכלים המתאימים, עם צינור מים וחומרים אחרים שיכולים להיכנס אל הביוב לאורכו ואף לתעד את מקום השטיפה, מה טוב. באמצעים הטכנולוגיים והמקצועיים שיש לאינסטלאטור יש את האפשרות להתמודד עם סתימות ושטיפות של קווי ביוב מכל סוג, בהתאם לגודל הצינור.

שטיפת קווי ביוב
דירגו את המידע: 5 מספר גולשים:7