צנרת SP

תיקון צנרת ביוב

צנרת SP היא אחד מסוגי הצנרות הפופולאריים ביותר בתחום האינסטלציה והיא מובילה יחד עם צנרת פקסגול. ייחודה של צנרת SP הוא במרכיבים שלה. מדובר על צינור אלומיניום המצופה בפלסטיק. יש לכך יתרונות משמעותיים ביותר, כאשר האינסטלטור צריך להתקין את הצינורות הללו בבית. בתור התחלה מדובר על צינורות מאוד עמידים לאורך זמן וגם אם צריך לבדוק את מצב הנזילות הפוטנציאליות או הקיימות לאחר שנים רבות, ניתן לאתר את הצינורות הללו באמצעות גלאי מתכות.

הצנרת מגיעה, כאמור, בארבעה צבעים שונים, כחול, אדום, שחור ולבן. הכחול מסמל מים קרים, אדום מסמל מים חמים, שחור מסמל מים וחמים שנמצאים כל הזמן בחשיפה לשמש ולבן מתאים להסקה וחימום. ההבדלים בצבעים מבקשים לתת לאנשי המקצוע את היכולת להבדיל במצב שבו צריך לבדוק ולטפל. יתרון אחד נוסף של צנרת SP הוא עצם העובדה שאין לה את תופעת ההצטברות של קורוזיה או אבנית ולכן היא עמידה יותר לאורך שנים. חשוב ציין כי התקנה של הצנרת המדוברת היא פשוטה יותר באופן משמעותי וכל אינסטלטור יכול לעשות את עבודתו על הצד הטוב ביותר, כאשר צריך לתקן או לחבר את הבית לצנרת חדשה.

בעשורים האחרונים יותר ויותר בתים נכנסים לתקופת שיפוצים לצד הבתים החדשים שנבנים והצנרת המדוברת כבר נמצאת במרבית הבתים הללו. איכויותיה של הצנרת באים לידי ביטוי בעצם ההתמודדות עם לחצי המים לאורך זמן, עם רמת השחיקה ועוד. כאשר מזמינים איש מקצוע להתקין או לתקן את הצנרת, חשוב להזמין אינסטלטור שמכיר את הנושא ובעל מיומנות וניסיון בתחום. לא כל אחד יכול לבצע את העבודה ולא לכל אחד יש את האפשרות לעשות זאת כמו שצריך. חיפוש אחר אינסטלטור מקצועי ומיומן דורש גם חיפוש אחר המלצות וכמובן שתמיד אפשר למצוא אותן.

צנרת SP דורשת יחס מיוחד ומכיוון שאחד החסרונות שלה הוא המחיר הגבוה ( ביחס לפקסגול) חשוב לתת לבעל מקצוע להתעסק עם הנושא ולפתור כל בעיה. בסופו של דבר, כל מי שהתקין בביתו צנרת SP יכול להעיד שמדובר באיכות חיים.

 

צנרת SP
דירגו את המידע: 5 מספר גולשים:1