צינור אינסטלציה

שירותי אינסטלציה - א.א יהב מומחים באינסטלציה לשירות חייגו: 052-2534910

עולם האינסטלציה הוא גדול ומגוון ולאורך השנים הוא התפתח באופן משמעותי. כיום מדובר על תחום המבוסס לא אחת על טכנולוגיות ייעודיות שעוזרות לנו להתמודד עם מצבים שונים שבעבר היה יותר מסובך ומורכב להתמודד עימם. למרות הכל, האינסטלציה הבסיסית עדיין קשורה בקשר ישיר לאחד המרכיבים הבסיסיים ביותר והוא הצינור. צינור אינסטלציה הוא שם כולל למספר סוגים של צינורות שהאינסטלאטור הממוצע בא עימם במגע. לכל אחד מן הצינורות הללו יש את הייעוד שלו ואת התפקיד המוגדר, את סוג החומרים שמהם הוא עשוי ועוד.

באופן כללי ניתן לומר כי שני הסוגים העיקריים של צינורות האינסטלציה הם אלה שמובילים מים אל תוך הבית ואלה שמובילים את המים והפסולת החוצה. צינורות המים אל מול צינורות הביוב הם שתי מערכות שונות אבך מקבילות ומשלימות האחת את השנייה. את שני הסוגים הללו אנו מכילים וצריכים לשמור עליהם. כיום הצינורות מיוצרים מחומרים עמידים, חומרים פלסטיים שנותנים מענה לאורך שנים, אולם גם צינור איכותי מתישהו צריך טיפול או החלפה ועל הצרכנים לדעת כי שימור ותחזוקת צינורות האינסטלציה מבוססת לא אחת על שיתוף הפעולה ועל הפעולות השונות שמבוצעות במהלך השנים.

כדי להחליף צינור אינסטלציה דרוש אינסטלטור. למי שיש ידע בתחום, אפשר לעזור, אבל לא לכל אחד יש את הכלים המתאימים לטובת העניין ולא לכל אחד יש את הזמן להתמודד עם הנושא ולכן כל מה שצריך לעשות זה למצוא את האינסטלטור המתאים, זה שהניסיון והאמינות הם חלק בלתי נפרד מעבודתו. לכל צינור אינסטלציה יש את התפקיד שלו ותפקידו של האינסטלטור הוא להיות האדם שאחראי על התחום.

צינורות של מים וביוב יכולים להיסדק, להיקרע, להישבר או להיסתם ואיש המקצוע יכול לאבחן את הבעיה בצורה המהירה ביותר ולתקן ביעילות. הרי לא תמיד אפשר לדעת מהו מקור הבעיה, משום שהצינורות בעיקרם נחבאים, בין אם בתוך הקירות ובין אם מתחת לקרקע או הרצפה ולכן חייבים לדעת כיצד לאבחן, גם באמצעות כלים טכנולוגיים וגם באמצעות שיטות אחרות המבוססות על ניסיון מקצועי וידע מקיף בנושא.

 

צינור אינסטלציה
דירגו את המידע: 5 מספר גולשים:1