צילום קווי ביוב

שירותי אינסטלציה - א.א יהב מומחים באינסטלציה לשירות חייגו: 052-2534910

עד לפני זמן לא רב יחסית, כאשר הייתה בעיה כלשהי בצנרת היינו נדרשים לקרוא לאינסטלטור אשר בלית ברירה היה נאלץ לפרק מרצפות ולשבור קירות ולו רק בכדי לגלות את המקור לבעיה בצנרת. מנגד, כיום פעולת אבחון הבעיה היא פשוטה הרבה יותר וחשוב מכך אינה דורשת פעולות של פירוק או שבירה עוד לפני הטיפול בבעיה בפועל.

 
הטכנולוגיה המתפתחת לא דילגה גם עולם השרברבות והביאה אליו אלמנט אשר שינה במידה רבה את דרך העבודה של האינסטלטורים במקרים רבים. ועבורנו כלקוחות, הוא הביא להורדת המחיר באופן משמעותי עבור אבחונה של הבעיה אשר מתבצע תוך זמן יחסית קצר. אנחנו למעשה מדברים על צילום קווי ביוב. באמצעות צילום קווי ביוב תרמי או צילום אינפרא אדום של צנרת בכל סוג של מבנה, ניתן לאבחן סתימות שונות ובעיות צנרת באופן מהיר ופשוט וזאת למעשה בעזרת בחינת הבדלי טמפרטורות המוצגות בצבעים שונים על גבי מסך מכשיר הצילום עצמו.  אם בעבר היינו חוששים להזמין אינסטלטור לצורך אבחון בעיית צנרת מתוך ידיעה שהאבחון בלבד, עוד לפני שמתחילים בכלל את התיקון עצמו, כרוך בלא מעט בלגאן הרי שהיום צילום קווי ביוב הוא פעולה שאינה כרוכה בנזק אסתטי לבית או בעלויות גבוהות.

 

 
מי מבצע צילום קווי ביוב?
לא כל שרברב מבצע צילומי ביוב. הפעולה אמנם נשמעת פשוטה, אך הלכה למעשה היא דורשת ידע רב ומידה רבה של מקצועיות לצורך אבחון נכון ויעיל של הבעיה וכמובן הענקת הפתרון הראוי עבורה. צילום הצנרת יכול בקלות לחסוך לכם אלפי שקלים. יחד עם זאת היתרון העיקרי שלו הטמון בכך שהוא מאפשר לגלות את הבעיה ואת מיקומה המדוייק עוד לפני שאנו מגלים כי הבית כולו מוצף במים. חברת א א יהב, המספקת שירותי אינסטלציה מקצועיים ואיכותיים כשלושים וחמש שנה מעניקה לכלל לקוחותיה שירותי צילום קווי ביוב באופן מקצועי אשר מבוצע על ידי צוות מוסמך ומנוסה. בין השירותים הנוספים שמעניקה א א יהב תוכלו למצוא גם ניקוי צנרת, תיקוני ביוב, פתיחת סתימות ועוד.

צילום קווי ביוב
דירגו את המידע: 5 מספר גולשים:7