ניקוי קווי ביוב

שירותי אינסטלציה - א.א יהב מומחים באינסטלציה לשירות חייגו: 052-2534910

קווי הביוב הם למעשה מערכת צינורות אשר בתוכן מועברת פסולת הביוב. מכיוון שמערכות הביוב הן מסועפות ומורכבות, קיים הצורך לדאוג לתחזק אותם באופן שוטף בכדי לשמור על פעילותם התקינה ולמנוע הצפות או סתימות.
ניקוי קווי ביוב יכול להתבצע הן כפעולת תחזוקה שוטפת והן כאשר כבר נוצרה סתימה בקווי הביוב ויש צורך לפתוח אותה באופן מיידי.  במידה שמדובר בסתימה בסדר גודל 'רציני' מאוד יהיה עליכם להזמין 'ביובית', אשר היא למעשה משאית אשר באמצעות המשאבה העוצמתית שעל גביה ובעזרת זרמי אוויר ומים יכולה לסייע בפתיחתן של סתימות אשר נוצרו בקווי הביוב בקלות.

 
יחד עם זאת, במקרים שבהם מדובר למשל בשורשי צמחים אשר במהלך הזמן צמחו אל תוך צינורות הביוב שלכם, הפעולה היא פשוטה הרבה יותר ואינסטלטור מומחה יוכל בהחלט לסייע לכם בניקוי הביוב בקלות. בעזרת סילון מים מיוחד ומקדחה חשמלית מיוחדת יוכל האינסטלטור לשבור את השורשים הסוררים ולהחזיר את הביוב לפעילות תקינה כבר תוך זמן קצר.

 
איך בכלל השורשים מגיעים אל תוך צנרת הביוב?
אולי תתקשו להאמין אך חדירת שורשים אל תוך מערכת הביוב היא בהחלט בעיה נפוצה למדי. הסיבה לכך היא משום שבניגוד לימינו אנו שבהם משתמשים בעיקר בצינורות PVC  לבניית צנרת הביוב אשר היא עמידה הרבה יותר לנזקים שכאלו, בעבר נהוג היה לבנות את קווי הביוב בעיקר מבטון.  חיבורים בין הצינורות שלא בוצעו באופן מושלם, סדקים שמוצרו במהלך השנים בצינורות ותזוזות הקרקע יוצרים סדקים אשר אל תוכם צומחים השורשים ולבסוף יוצרים סתימה אשר חייבת להיות מטוםלת מהר ככל האפשר.

 
שירותי ניקוי קווי ביוב
אנו ב-א א יהב מספקים שירותי ניקוי קווי ביוב באופן מקצועי ולשביעות רצונוהמלאה של הלקוח. אנו מספקים את שירותי האינסטלציה השונים, ברמה הגבוהה ביותר כבר מעל 30 שנה ובטוחים כי נכל לעמוד גם לשירותכם באופן הטוב ביותר. ברשותנו צוות מקצוענים, המכירים לעומק את כל סוגי התקלות והבעיות ומותמחים במכלול המשימות אשר כולל בתוכו תחום האינסטלציה.

ניקוי קווי ביוב
דירגו את המידע: 5 מספר גולשים:3