בדיקת עובש בדירה

שירותי אינסטלציה - א.א יהב מומחים באינסטלציה לשירות חייגו: 052-2534910

בדיקת עובש בדירה היא אחד המהלכים החשובים שכדאי לעשות בטרם רוכשים דירה חדשה. כמובן שהדירה אינה חייבת להיות חדשה מקבלן, אלא חדשה עבורכם. לא אחת יכול לקרות מצב שבו אתם נכנסים לדירה שרציתם לקנות והנה היא מסוידת ויפה ונראית כמו חדשה, אבל עם הגשם הראשון, או עונת החורף שמתקרבת, נחשפים חלקים בבית שסובלים מעובש. הקירות, התקרה – לכל אחד מן האזורים הללו בבית יש את האפשרות לסבול מהעובש ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על חדרים שבהם רמת הלחות תמיד תהיה גבוהה, כמו השירותים והמקלחת.

לכן, אם יש חשד מסוים או רק כדי להרגיע את הנפש, הכי טוב יהיה להזמין איש מקצוע שיבדוק את הדירה ויוודא שאין בעיה באחד החדרים, שאין סימני נזילות או רטיבות ואיש המקצוע בהחלט יכול לזהות בעיה שכזו, אם היא קיימת. איש המקצוע מגיע עם כלי עבודה מאוד משוכללים כמו מצלמה תרמית, מצלמת אינפרא אדום, אולטרא סגול, מד לחות וכל מה שנראה לנכון כדי לבדוק את המשטחים ואת האוויר בבית.

אמנם יש מי שיאמרו כי מדובר על הוצאה כספית שיכולה להיות מיותרת או חסרת משמעות, אבל אם לא מזמינים את איש המקצוע לדירה ונכנסים לגור, כאשר פוטנציאל החשיפה של העובש גדול למדי, ההוצאה על הולכת להיות גדולה פי כמה וכמה. כדי להסיר עובש ולתקן את הקירות והתקרה צריך לבצע עבודת שיפוץ משמעותית וכמובן שהדבר דורש גם להשתמש בחומרי איטום מיוחדים וכל מה שניתן לעשות בתגובה לכך הוא להזמין את איש המקצוע לפני כן ולהשקיט את הנפש.

אם אכן מתגלה בעיית עובד בדירה בטרם רוכשים אותה, ניתן לטפל בבעיה ולא לשלם עליה כל כך הרבה לאחר מכן. חשוב לציין כי לא מדובר על בעיה שלא מאפשרת מדורים בדירה, אלא מדובר על בעיה שמחייבת טיפול מקיף ויסודי, אך הדירה בהחלט יכולה להיות שמישה למגורים עוד שנים רבות קדימה. החשיבות של בדיקת העובש היא גבוהה, במיוחד באזורים שבהם כמות המשקעים גדולה. מדובר בהשקעה לטווח ארוך ואיכות חיים.

דרגו ועזרו לנו להשתפר